26 yaşında Deneyimli NİL

adana-escort-kızlar

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 2 Eylül 2016 07:30
  • Expires: This ad has expired

Description

Su akar yolunu bulur sen bırak ben sokarım aşkım. Bir kadından bir erkeğin bekledikleri aslında sabittir. Uyumlu olmak, doğru bir cinsel ilişki yaşamak. Bunun içinde her zaman anlayışlı hareket etmek. Eğer siz bu şekilde hareket eden bir kadın arayışı içerisindeyseniz, benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size farklı ama her açıdan tatminkar bir gecenin anahtarını her an vermeye hazır durumdayım.

Adı Nil olan ve 26 yaşında olan ben, deneyimli bir ilişkiyi bazen ilk deneyim haline de getirebilirim. Sizin isteğinize göre gerçekten tecrübeli ya da farklı bir cinsel süreç için dilediğiniz an bana ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar bir çok çeşitli cinsel ilişki süreci yaşadık. Fakat hiç birinde gerçekten tatmin edici bir sürece ne yazık ki sahip olamadık. Ben bu durumu da ortadan kaldırmayı hedefliyorum.

Prezervatifsiz ilişki teklif edecek arkadaşlar, baştan söyleyeyim olumsuz bir cevap alacaksınız. Ben yine de bir şansımı deneyeyim diye soran arkadaşlar bu zaman kaybından ve birbirimizi yıpratmaktan öteye gitmeyecektir. Ters ilişkiyi ise sadece kendine güvenen beylerle gerçekleştirmekteyim. Acemi beyler ile ters ilişkiye kalmamaktayım. Görüşmelerimi kendi evimde gerçekleştiriyorum ve ücreti seanslardan önce aldığımı söyleyeyim, bu yüzden hazırlıklı gelmelisiniz. İlana telefon numaramı ekledim. Bana ulaşmak istiyorsanız o telefon numarasını arayarak benimle irtibata geçebilirsiniz. En yakın zamanda aramanızı bekliyorum.

 

İlan No: 14257c1d4735bece

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap