Adana bayanı Güler

adana-şarısın-escort-bayanlar

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 24 Eylül 2016 19:34
  • Expires: This ad has expired

Description

Öz güveni yüksek bir bayan olarak siz beylere hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Benim gibi bayanların kıymetini bilen erkeklere selam gönderiyorum. Bana Güler diye hitap edebilirsiniz. Çıtır ve taze bir kız ister misin kucağında. 23 yaşındayım. 1.67 boya ve 52 kiloda bir bedene sahibim. Fiziğimin eşsiz bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle göğüslerim normal bayan göğüslerinden biraz daha büyüktür. Onların bu büyüklüğünü düzenli olarak yaptığım egzersizlere borçluyum. Egzersizler sayesinde dik ve diri kalmalarını sağlıyorum. Beni gören erkeklerin yakından tanımak isteyecekleri bir bedene sahibim.

Sohbet etmeyi çok severim. Görüşme yapacağımız beyler ile ilk önce ufak bir sohbet yaparım. Bu sohbet sırasında tecrübelerimi kullanarak o beyin nelerden hoşlandığını seziyorum ve birlikteliğimiz sırasında ona göre davranıyorum. Özel ve farklı deneyimler yaşamak isteyen beyler ile görüşmeler yapmak istiyorum.

 

Karşılıklı saygı ve sevgi hijyen ve bakım ile birleştiği zaman yaşayabileceklerimizi hayal edebiliyor musunuz? Elbette aklınıza bir şeyler geliyordur. Ancak aklınıza gelenden daha fazlasını yaşayacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Birliktelik yaşayacağım beyefendinin korunması gerekmektedir. Bu yüzden lütfen üzerinde prezervatif bulundursun aksi halde benim temin ettiğim prezervatifi kullanır. Anal ilişki konusunda şunu söyleyebilirim, eğer gerçekten zevk alarak ters birliktelik yaşayacağımıza inanıyorsanız o zaman olabilir. Ayrıntılı bilgi için ilana eklediğim telefon numarasını arayarak bana ulaşabilirsiniz.

 

 

İlan No: 55057c9e292df4b2

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap